KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16406079
nr 1640 6079
Akvarell
Olga Albedinsky (1865-1945), tillskriven, Monogramsignerad, landskap. Akvarell, bildmått: 21x13 cm, yttermått inklusive ram: 40x29 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 september 2024
kl 18:11:51